Koszyk

☎ Infolinia: + 48 696 086 723

Realizacja wysyłek 5 dni w tygodniu od pn. do pt.

Ortezy indywidualne

W ofercie sklepu medycznego i ortopedycznego 4MED w Katowicach i Gliwicach znajdziecie ortezy indywidualne marki ERHEM. Oferujemy dobór, pomiar, wykonanie oraz zaopatrzenie w naszej sieci sklepów. 

W przypadkach, w których niemożliwe jest zastosowanie wyrobu seryjnego, proponujemy Państwu, wykonanie wyrobu na indywidualne zamówienie. Sklep Ortopedyczno-Medyczny 4MED, jako licencjonowany i autoryzowany wykonawca ortez ERHEM, realizuje dobór, pomiary oraz zaopatrzenie w wyroby indywidualne firmy ERHEM. Indywidualnym przedmiotem ortopedycznym lub środkiem ortotycznym, jest: orteza, aparat, gorset, stabilizator, oraz łuski, szyny, sznurówki, a także pasy. Wyroby te uwzględniają indywidualne i często odmienne potrzeby różnych pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu – różnego pochodzenia. Głównym ich celem jest wspomaganie lub zastępowanie funkcji ruchowych kończyn oraz tułowia. Tam gdzie kończą się możliwości seryjnie produkowanych wyrobów ortopedycznych, tam znajdują zastosowanie wyroby indywidualne firmy ERHEM. Jeżeli jesteś zainteresowany wyrobem zbudowanym z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb i stworzonym specjalnie dla Ciebie, zadzwoń i umów się na badanie oraz pomiar – w 4MED-ORTOPEDIA. Więcej o terminach i godzinach pomiarów dowiesz się w sklepie 4MED w Katowicach na ulicy Wojewódzkiej 32 lub telefonicznie: +48 32 251 03 00 oraz +48 723 443 612.

Badanie i pomiar jest wykonywane w gabinecie mieszczącym się w sklepie 4MED w Katowicach na ul. Wojewódzkiej 32, w wybrane dni tygodnia.

Produkowane wyroby wykonujemy w oparciu o trzy założenia:

1. Topografia

– w obrębie kończyny górnej
– w obrębie kończyny dolnej
– w obrębie tułowia

2. Funkcja

– Stabilizują stawy kończyn oraz odcinki tułowia.
– Unieruchamiają i odciążają odcinkowo lub całościowo w określonej pozycji
– Korygują położenie i przebieg struktur.

3. Mobilność/Forma

Konstrukcja ortezy oraz właściwości fizyczne użytych materiałów decydują o jej formie: miękkiej, półsztywnej lub sztywnej. Mobilność pacjenta z wykorzystaniem ortezy określa swoboda ruchu w trzech płaszczyznach: strzałkowej, czołowej oraz poprzecznej.

Kontrola i bezpieczeństwo

Środki indywidualne wykonywane są zgodnie z zaleceniem lekarskim i podlegają jego ścisłej kontroli. W oparciu o diagnozę oraz wytyczne medyczne – wykonujemy zlecony środek ortotyczny oferując pacjentowi profesjonalną obsługę i gwarancję bezpieczeństwa. Nasz podwykonawca, firma ERHEM – działa w sposób zintegrowany. W ich zespole zatrudnione są również osoby z niepełnosprawnością, dzięki którym zyskujemy gwarancję iż Państwa oczekiwania zawsze spotkają się z właściwym zrozumieniem i empatią.
 
Współpraca i szkolenia

Możecie Państwo liczyć na efektywne wsparcie z naszej strony jak również ze strony specjalistów firmy ERHEM. Oferujemy nie tylko pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu, ale także szkolenie jak gotowy wyrób zakładać i stosować. Z wszelkimi pytaniami i uwagami zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Odbiór osobisty

Odbiór możliwy w jednym z 4 sklepów stacjonarnych

Możliwość zwrotu

Zwrot produktu możliwy jest do 14 dni od zakupu

Szybka i pewna dostawa

Dostawy produktów realizowane przez kurierów DPD

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne metody płatności i wysyłki produktów