Koszyk

☎ Infolinia: + 48 696 086 723

Realizacja wysyłek 5 dni w tygodniu od pn. do pt.

Centrum zaopatrzenia i wsparcia ruchowego rozpoczęło działalność

Z wielką radością ogłaszamy, że nasze nowe Centrum Zaopatrzenia i Wsparcia Ruchowego 4MED, mieszczące się przy ul. Granicznej 54 (Biurowiec Atrium) w Katowicach, właśnie rozpoczęło pełną działalność! W uroczystym otwarciu udział wzięły Prezes Agnieszka Maciejewska, Wiceprezes Magdalena Gąciarz oraz cały zespół pracowników.

W naszym nowym punkcie świadczymy różnorodne usługi, obejmujące m.in. usługi szewskie dla obuwia, zaopatrzenie w produkty miarowe, pomiary dostosowujące się do indywidualnych potrzeb sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Oferujemy również konsultacje oraz zaopatrzenie w protezy oddechowe CPAP, a także pełen zakres niestandardowych usług medyczno-ortopedycznych, które już od lat świadczyliśmy w naszym sklepie przy ul. Wojewódzkiej 32.

Nowy punkt przejmuje wszelkie trwające sprawy, otwarte zlecenia oraz zobowiązania, zarówno te wynikające z gwarancji, jak i inne związane z dotychczasową współpracą z naszymi Pacjentami. Ponadto, w nowym sklepie oferujemy także możliwość korzystania z profesjonalnych treningów z doświadczonym trenerem personalnym.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia Centrum Zaopatrzenia i Wsparcia Ruchowego przy ul. Granicznej 54, otwartego od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 19:00. W razie pytań i umówienia się na konsultacje, prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 570 490 820 lub 795 951 155.

Pamiętajcie, że oferowane w 4MED – Sklepach Medyczno-Ortopedycznych produkty to wyroby medyczne, których należy używać zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą. Dziękujemy za zaufanie i czekamy na Wasze odwiedziny!

Odbiór osobisty

Odbiór możliwy w jednym z 4 sklepów stacjonarnych

Możliwość zwrotu

Zwrot produktu możliwy jest do 14 dni od zakupu

Szybka i pewna dostawa

Dostawy produktów realizowane przez kurierów DPD

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne metody płatności i wysyłki produktów