Koszyk

☎ Infolinia: + 48 696 086 723

Realizacja wysyłek 5 dni w tygodniu od pn. do pt.

O nas

Poznaj historię i misję sieci salonów medyczno-ortopedycznych 4med

Pracujemy dla Was bo

Pacjenci to nasz priorytet

Za priorytet postawiliśmy sobie kompleksową i profesjonalną obsługę pacjentów w zakresie zaopatrzenia w sprzęt ortopedyczny, rehabilitacyjny, a także pomocniczy i profilaktyczny. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów, którzy każdemu Klientowi fachowo doradzą odpowiednie rozwiązanie na miarę jego potrzeb, ale z uwzględnieniem możliwości finansowych pacjenta.

Poprawa komfortu pacjenta którą daje

Kompleksowa umowa z NFZ

Cel ten osiągamy dzięki szerokiej ofercie produktów, profesjonalnej obsłudze pacjentów, codziennym poszukiwaniom nowych możliwości i rozwiązań. Poczynając od badania aż po wybór sprzętu i zaopatrzenie, naszą misją jest poprawa komfortu życia pacjenta. Dzięki naszej kompleksowej umowie z NFZ możecie państwo skorzystać z dofinansowania do środków pomocniczych, produktów ortopedycznych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. 

Możesz być spokojny bowiem

Pomożemy Ci w formalnościach

Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z dofinansowaniem z NFZ. Jesteśmy elastyczni w kwestiach form zaopatrzenia. Zakup, wypożyczenie, wyrób produktów indywidualnych pod zamówienie. Wszystkie te rozwiązania są dostępne i czekają na państwa w sieci naszych salonów.

Poznaj załogę naszych salonów

Agnieszka Maciejewska

CEO

Magdalena Gąciarz

vice-CEO

Arkadiusz Nocoń

Kierownik działu e-commerce

Łukasz Makioła

Przedstawiciel medyczny

Martyna Pustelnik

Kierownik sklepu
Katowice ul. Graniczna 54

Magdalena Jarek

Konsultant medyczny
Gliwice ul. Radiowa 2

Klaudia Zyguła

Konsultant medyczny
Katowice ul. Wojewódzka 32

Monika Kaźmierczak

Konsultant medyczny
Katowice ul. Graniczna 54
"Naprawdę polecam, pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta, duża wiedza, a przede wszystkim ogromna empatia i zrozumienie."
Maria Kuśmierz
Opinia z Google
"Polecam z całego serca. Pełny profesjonalizm !!! Pani Agnieszka i pracownice bardzo miłe i kompetentne. Posiadają dużą wiedzę medyczną dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta..."
Tatiana Dwor
Opinia z Google
"Witam serdecznie obsługa bardzo miła. Szybkie załatwienie sprawy ortezy. Pani Agnieszka Maciejewska z dużą empatia podchodzi do klienta. Wszystko załatwiona na 100% . Chętnie pomaga. Sprzęt dobrej jakości. Polecam"
Ola Mycha
Opinia z Google
"Odwiedziłem to miejsce tydzień temu chciałbym przesłać bardzo pozytywna opinie odnośnie Państwa procedur, i sposobu załatwienia mojej prośby. Prosiłem mailowo o rezerwację towaru, dostałem szybka informację zwrotną na maila i potwierdzenie sms. Co więcej, Pan Arkadiusz na miejscu odpowiedział na dodatkowe pytania. Dobre podejście i szacunek do klienta wróży Wam dobrą przyszłość. Polecam każdemu!"
Bartosz Czelnik
Opinia z Google
"Dziękuje za dzisiejsze zbadanie i wzięcie wielkości gorsetu dla naszej Leny... Rzetelni pracownicy oraz Pan Doktor... widać że robi to z pasją. Pozdrawiamy Tata i Mama Lenki"
Michal Hajtoshi
Opinia z Google
"Polecam w 100%!!! W 4med zaopatruję się już od kilku lat od taśm, wałków i piłek rehabilitacyjnych dla córki do wkładek do butów, maseczek itd. Obsługa bardzo miła, profesjonalne podejście do klienta..."
Lucyna K
Opinia z Google
"Jak najbardziej polecamy sklep 4MED na ul. Wojewódzkiej w Katowicach. Nie znam imion, ale podejrzewam, że KAŻDA Pani i Pan pracujący w tym sklepie zasługują na wielki plus. Dużo czasu poświęconego nam, za który bardzo dziękujemy, życzliwość i uśmiech! To się ceni, naprawdę..."
Ola Rokicka
Opinia z Google
"Jak dla mnie to najlepszy sklep medyczny, bardzo dobrze wyposażony, profesjonalna obsługa, konkurencyjne ceny, świetny kontakt pracowników z najmłodszymi klientami, gorąco polecam."
Adriana Kaziród
Opinia z Google
Odbiór osobisty

Odbiór możliwy w jednym z 4 sklepów stacjonarnych

Możliwość zwrotu

Zwrot produktu możliwy jest do 14 dni od zakupu

Szybka i pewna dostawa

Dostawy produktów realizowane przez kurierów DPD

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne metody płatności i wysyłki produktów