Koszyk

☎ Infolinia: + 48 696 086 723

Realizacja wysyłek 5 dni w tygodniu od pn. do pt.

O nas

Poznaj historię i misję sieci salonów medyczno-ortopedycznych 4med

Pracujemy dla Was bo

Pacjenci to nasz priorytet

Za priorytet postawiliśmy sobie kompleksową i profesjonalną obsługę pacjentów w zakresie zaopatrzenia w sprzęt ortopedyczny, rehabilitacyjny, a także pomocniczy i profilaktyczny. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów, którzy każdemu Klientowi fachowo doradzą odpowiednie rozwiązanie na miarę jego potrzeb, ale z uwzględnieniem możliwości finansowych pacjenta.

Poprawa komfortu pacjenta którą daje

Kompleksowa umowa z NFZ

Cel ten osiągamy dzięki szerokiej ofercie produktów, profesjonalnej obsłudze pacjentów, codziennym poszukiwaniom nowych możliwości i rozwiązań. Poczynając od badania aż po wybór sprzętu i zaopatrzenie, naszą misją jest poprawa komfortu życia pacjenta. Dzięki naszej kompleksowej umowie z NFZ możecie państwo skorzystać z dofinansowania do środków pomocniczych, produktów ortopedycznych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. 

Możesz być spokojny bowiem

Pomożemy Ci w formalnościach

Pomagamy w załatwieniu formalności związanych z dofinansowaniem z NFZ. Jesteśmy elastyczni w kwestiach form zaopatrzenia. Zakup, wypożyczenie, wyrób produktów indywidualnych pod zamówienie. Wszystkie te rozwiązania są dostępne i czekają na państwa w sieci naszych salonów.

Poznaj załogę naszych salonów

Agnieszka Maciejewska

CEO

Magdalena Gąciarz

Dyrektor naczelna

Arkadiusz Nocoń

Kierownik działu e-commerce

Łukasz Makioła

Przedstawiciel medyczny

Martyna Pustelnik

Kierownik sklepu
Katowice ul. Wojewódzka 32

Magdalena Jarek

Konsultant medyczny
Gliwice ul. Radiowa 2

Klaudia Zyguła

Konsultant medyczny
Katowice ul. Wojewódzka 32

Monika Kaźmierczak

Konsultant medyczny
Katowice ul. Wojewódzka 32

Anna Knap

Konsultant medyczny
Katowice ul. Ziołowa 45
"Naprawdę polecam, pełen profesjonalizm, świetne podejście do klienta, duża wiedza, a przede wszystkim ogromna empatia i zrozumienie."
Maria Kuśmierz
Opinia z Google
"Polecam z całego serca. Pełny profesjonalizm !!! Pani Agnieszka i pracownice bardzo miłe i kompetentne. Posiadają dużą wiedzę medyczną dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta..."
Tatiana Dwor
Opinia z Google
"Witam serdecznie obsługa bardzo miła. Szybkie załatwienie sprawy ortezy. Pani Agnieszka Maciejewska z dużą empatia podchodzi do klienta. Wszystko załatwiona na 100% . Chętnie pomaga. Sprzęt dobrej jakości. Polecam"
Ola Mycha
Opinia z Google
"Odwiedziłem to miejsce tydzień temu chciałbym przesłać bardzo pozytywna opinie odnośnie Państwa procedur, i sposobu załatwienia mojej prośby. Prosiłem mailowo o rezerwację towaru, dostałem szybka informację zwrotną na maila i potwierdzenie sms. Co więcej, Pan Arkadiusz na miejscu odpowiedział na dodatkowe pytania. Dobre podejście i szacunek do klienta wróży Wam dobrą przyszłość. Polecam każdemu!"
Bartosz Czelnik
Opinia z Google
"Dziękuje za dzisiejsze zbadanie i wzięcie wielkości gorsetu dla naszej Leny... Rzetelni pracownicy oraz Pan Doktor... widać że robi to z pasją. Pozdrawiamy Tata i Mama Lenki"
Michal Hajtoshi
Opinia z Google
"Polecam w 100%!!! W 4med zaopatruję się już od kilku lat od taśm, wałków i piłek rehabilitacyjnych dla córki do wkładek do butów, maseczek itd. Obsługa bardzo miła, profesjonalne podejście do klienta..."
Lucyna K
Opinia z Google
"Jak najbardziej polecamy sklep 4MED na ul. Wojewódzkiej w Katowicach. Nie znam imion, ale podejrzewam, że KAŻDA Pani i Pan pracujący w tym sklepie zasługują na wielki plus. Dużo czasu poświęconego nam, za który bardzo dziękujemy, życzliwość i uśmiech! To się ceni, naprawdę..."
Ola Rokicka
Opinia z Google
"Jak dla mnie to najlepszy sklep medyczny, bardzo dobrze wyposażony, profesjonalna obsługa, konkurencyjne ceny, świetny kontakt pracowników z najmłodszymi klientami, gorąco polecam."
Adriana Kaziród
Opinia z Google
Odbiór osobisty

Odbiór możliwy w jednym z 4 sklepów stacjonarnych

Możliwość zwrotu

Zwrot produktu możliwy jest do 14 dni od zakupu

Szybka i pewna dostawa

Dostawy produktów realizowane przez kurierów DPD

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne metody płatności i wysyłki produktów