Słupek podłoga-sufit do zestawu LeviActive

2399,00 

Element montażowy umożliwiający łatwe i stabilne zainstalowanie systemu do ćwiczeń LeviActive.

Add to Cart
Słupek podłoga-sufit do zestawu LeviActive
Słupek podłoga-sufit do zestawu LeviActive
2399,00 
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Ten produkt możesz odebrać w jednym z naszych 5 sklepów stacjonarnych.

  • Centrum zaopatrzenia i wsparcia ruchowego 4MED
    Katowice ul. Graniczna 54
  • Sklep medyczno-ortopedyczny 4MED
    Katowice ul. Wojewódzka 32
  • Sklep medyczno-ortopedyczny 4MED
    Katowice ul. Ziołowa 45 (Szpital Ochojec)
  • Sklep medyczno-ortopedyczny 4MED
    Katowice ul. Markiefki 87 (Szpital Bonifratów)
  • Sklep medyczno-ortopedyczny 4MED
    Gliwice ul. Radiowa 2 (Szpital Vito-Med)

Nasze sklepy realizują refundacje NFZ. Szczegółowych informacji udzielamy w naszych sklepach stacjonarnych oraz pod nr telefonu: + 48 570 490 820 i +48 795 951 155.

Bezpieczna płatność przez 

Słupek podłoga-sufit do zestawu LeviActive to starannie zaprojektowany element montażowy, który umożliwia stabilne i bezpieczne zainstalowanie systemu do ćwiczeń LeviActive w dowolnym miejscu. Jest to rozwiązanie dedykowane do sytuacji, w których ściany nie mają wystarczającej nośności, ich struktura nie pozwala na bezpośrednie mocowanie lub gdy zachodzi potrzeba zamontowania systemu w centralnej części pomieszczenia, z dala od ścian nośnych. Dzięki niemu użytkownik zyskuje pełną swobodę aranżacji przestrzeni, a sam proces instalacji staje się prostszy i mniej inwazyjny, ponieważ nie wymaga ingerencji w mur ani dodatkowych przeróbek konstrukcyjnych.

Słupek montowany pomiędzy podłogą a sufitem zapewnia stabilną bazę, która gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę podczas wykonywania ćwiczeń. Jest to element, który doskonale sprawdza się zarówno w dużych salach rehabilitacyjnych, jak i w mniejszych gabinetach, a także w prywatnych domach, gdzie tworzy funkcjonalną strefę aktywności. Dzięki kompaktowej budowie i estetycznemu wykończeniu słupek wtapia się w otoczenie i nie przytłacza wnętrza, pozostając jednocześnie niezwykle solidnym punktem montażowym.

Rozwiązanie to zostało stworzone z myślą o maksymalnej elastyczności użytkowania systemu LeviActive. Pozwala ono na pełne wykorzystanie jego możliwości, niezależnie od warunków architektonicznych pomieszczenia. Słupek eliminuje konieczność kotwienia urządzenia w ścianach, co bywa szczególnie istotne w budynkach, gdzie konstrukcja uniemożliwia tradycyjny montaż. Jego stabilność oraz wytrzymałość sprawiają, że system LeviActive zamontowany w ten sposób jest w pełni bezpieczny i gotowy do codziennej intensywnej eksploatacji.

Słupek podłoga–sufit LeviActive znajduje zastosowanie w placówkach rehabilitacyjnych, ośrodkach medycznych i treningowych, w salach ćwiczeń, gabinetach fizjoterapii oraz w domach prywatnych, w których użytkownicy chcą stworzyć komfortowe warunki do aktywności fizycznej. Dzięki niemu możliwe jest korzystanie z systemu LeviActive w miejscach, gdzie standardowe rozwiązania montażowe nie wchodzą w grę. To połączenie stabilności, bezpieczeństwa i swobody montażu, które sprawia, że system LeviActive staje się dostępny w każdej przestrzeni.

Przewidziane zastosowanie:

Dedykowany element montażowy umożliwiający łatwe i stabilne zainstalowanie systemu do ćwiczeń LeviActive.

Przeciwwskazania:

Brak informacji o przeciwwskazaniach.

Informacje dodatkowe

Marka

Producent

LeviCare Sp. z o.o., ul. Astronomów 18C, 80-299 Gdańsk, Polska