• -601,00 zł

Sunrise Medical Quickie XENON² Hybrid - Wózek inwalidzki

Quickie - Xenon² Hybrid - wózek inwalidzki lekki o aktywnej charakterystyce - firmy Sunrice Medical

Ilość
9 600,00 zł
8 999,00 zł - 601,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

Xenon² Hybrid - najtrwalszy wózek lekki, aktywny ze składaną ramą, firmy Sunrice Medical (Kod NFZ - P.129)

Wózek Xenon2 Hubrid - konstrukcja ze wzmocnioną ramą przednią, przeznaczona dla użytkowników o maksymalnej wadze do 140 kg. Xenon² Hybrid jest łatwy do złożenia, a dzięki wadze poniżej 9,5 kg, jest niezwykle poreczny i nie wymaga użycia dużej siły do jego przeniesienia i przetransportowania. Do tego, został zaprojektowany w taki sposób, aby prezentować minimalistyczny styl, charakterystyczny dla wózków ze sztywną ramą. Dzięki wysokiej klasy materiałom i innowacyjnym technologiom stworzono wózek niezwykle praktyczny, a jazda nim to czysta przyjemność. Intuicyjna i prosta obsługa nie wymaga uzycia dużej siły i pozwala użytkownikowi oszczędzać czas i energię.

Najwyższa jakość materiałów do produkcji ramy:


Dzięki połączeniu innowacyjnej technologii ShapeLoc wraz z wysokiej jakości aluminium wykorzystywanym do produkcji ram, Xenon² Hybrid jest trwalszy, a jego waga to zaledwie 9.5kg. Wzmocniona stała rama przednia pozwala na zwiększenie maksymalnej wagi użytkownika do 140 kg.  

Składany jak żaden inny:


Serce konstrukcji Xenon2 stanowi wyjątkowy krzyżak, umieszczony pod siedziskiem tak, że jest niemal niewidoczny, dzięki czemu rama sprawia wrażenie minimalistycznej i otwartej, jak w sztywnych wózkach inwalidzkich. Całkowicie przeprojektowany trzon osi w połączeniu z nowym krzyżakiem zapewnia trwałość i stabilność jazdy typowe dla ramy sztywnej przy poręczności ramy składanej.  

Styl w ruchu:


Wyróżnij się z tłumu, nadając swojemu wózkowi Xenon2 indywidualny charakter dzięki palecie 32 dostępnych kolorów ramy. Do wyboru są także anodowane widelce i kółka w 5 wyrazistych kolorach. Dodatkowo można podkreślić wybraną kolorystykę, dopasowując do niej obszycie tapicerki oparcia EXO w kolorze podobnym lub kontrastującym.

Xenon² - Stylowa linia, zaawansowana technologia w 3 odsłonach:


Podoba Ci się prosty, aerodynamiczny design wersji Xenon2 FF? A może wolisz wzmocniony, sztywniejszy Xenon2 Hybrid? Albo bardzo praktyczny i wygodny w transporcie Xenon2 SA? Niezależnie od tego, którą z bogato wyposażonych wersji wybierzesz, wysmakowana elegancja modelu Xenon2 sprawi, że znajdziesz się w centrum zainteresowania.   

Cechy produktu

Rodzaj napędu
Ręczny
Materiał wykonania
Aluminium
Maksymalna waga użytkownika (kg)
140 kg
Waga wózka (kg)
od 9.5
Szerokość siedziska (mm)
320 - 500
Wysokość siedziska (mm)
430 - 550 (przód), 370 - 500 (tył)
Głębokość siedziska (mm)
340 - 500
Wysokość oparcia (mm)
250 - 470.5
Kąt pochylenia oparcia
75° - +103° w skokach o 4°
Pochylenie kół
0°, 2°, 4°

Specyficzne kody