• -601,00 zł

Sunrise Medical Quickie XENON² - Wózek inwalidzki

QUICKIE XENON² - Ultralekki składany wózek inwalidzki - aktywny wykonany z aluminium lotniczego. Kod NFZ P.129

Ilość
9 600,00 zł
8 999,00 zł - 601,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

QUICKIE XENON² - Ultralekki składany wózek inwalidzki - aktywny wykonany z aluminium lotniczego. Kod NFZ P.129

W jaki sposób składany wózek inwalidzki może ważyć jedynie 8,8kg? Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów ramy, takich jak aluminium stosowane w lotnictwie oraz innowacyjnej technologii ShapeLoc, używanej wyłącznie w wózkach z serii Quickie. Xenon² jest łatwy do złożenia, przeniesienia i przetransportowania. Do tego, został on zaprojektowany w taki sposób, aby prezentować minimalistyczny styl, charakterystyczny dla wózków ze sztywną ramą. Dzięki wysokiej klasy projektowi i innowacyjnym technologiom jazda wózkiem Xenon² oraz jego obsługa nie wymagają dużo siły i pozwalają użytkownikowi oszczędzać energię.

Najlżejszy składany wózek aluminiowy na świecie.

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów ramy oraz innowacyjnej technologii ShapeLoc, wózek Xenon2 waży jedynie 8,8 kg. Dzięki obróbce cieplnej, zwiększamy trwałość aluminium, przez co ściany rur tworzących ramę mogą być cieńsze, lżejsze i mocniejsze od rur w konwencjonalnych wózkach składanych.

Składany jak żaden inny Serce konstrukcji Xenon2 stanowi wyjątkowy krzyżak, umieszczony pod siedziskiem tak, że jest niemal niewidoczny, dzięki czemu rama sprawia wrażenie minimalistycznej i otwartej, jak w sztywnych wózkach inwalidzkich. Całkowicie przeprojektowany trzon osi w połączeniu z nowym krzyżakiem zapewnia trwałość i stabilność jazdy typowe dla ramy sztywnej przy poręczności ramy składanej.

Styl w ruchu

Wyróżnij się z tłumu, nadając swojemu wózkowi Xenon2 indywidualny charakter dzięki palecie 32 dostępnych kolorów ramy. Do wyboru są także anodowane widelce i kółka w 5 wyrazistych kolorach. Dodatkowo można podkreślić wybraną kolorystykę, dopasowując do niej obszycie tapicerki oparcia EXO w kolorze podobnym lub kontrastującym. Xenon² - Stylowa linia, zaawansowana technologia w 3 odsłonach Podoba Ci się prosty, aerodynamiczny design wersji Xenon2 FF? A może wolisz wzmocniony, sztywniejszy Xenon2 Hybrid? Albo bardzo praktyczny i wygodny w transporcie Xenon2 SA? Niezależnie od tego, którą z bogato wyposażonych wersji wybierzesz, wysmakowana elegancja modelu Xenon2 sprawi, że znajdziesz się w centrum zainteresowania.  

Cechy produktu

Rodzaj napędu
Ręczny
Materiał wykonania
Aluminium
Maksymalna waga użytkownika (kg)
110 kg
Waga wózka (kg)
od 8.8
Szerokość siedziska (mm)
320 - 460
Wysokość siedziska (mm)
430 - 550 (przód), 370 - 500 (tył)
Głębokość siedziska (mm)
340 - 500
Wysokość oparcia (mm)
250 - 470.5
Kąt pochylenia oparcia
0° / 2° / 4°
Kąt pochylenia oparcia
75° - 103° w skokach co 4°

Specyficzne kody