• -801,00 zł

STERLING S425 - Skuter inwalidzki

STERLING S425 - Kompaktowy i dynamiczny skuter do jazdy na zewnątrz firmy Sunrice Medical

Ilość
10 500,00 zł
9 699,00 zł - 801,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

Sterling S425 - Nowoczesny skuter inwalidzki, doskonale sprawdzający się w pomieszczeniach i w plenerze. Odległość nie stanowi problemu, gdyż akumulator o pojemności 55 Ah zapewnia wystarczający zapas energii na pokonanie średnich i dużych dystansów a moc jest wystarczająca aby poruszać się z prędkością do 12 km/h. Zaawansowana  technologia  oświetlenia LED sprawia, że skutery S-Series są 400 razy bardziej  energooszczędne niż   skutery wykorzystujące  standardowe  żarówki, a to oznacza mniejsze zużycie energii akumulatora i możliwość dłuższej jazdy. Konstrukcja o podwyższonej wytrzymałości pozwala z łatwością pokonywać podjazdy i wyższe krawężniki, a duże koła i nowoczesne, niezależne zawieszenie czterech kół to gwarancja płynnej, przyjemnej jazdy w każdych warunkach.

INNOWACYJNA KONSTRUKCJA - zapewnia Bezpieczeństwo w standardzie – wszystkie modele S-Series są wyposażone w dobrze widoczne kierunkowskazy, światła pozycyjne i światła "stop" LED.

ZASTOSOWANIE - Od  zakupów  w  centrum  handlowym  po wycieczki  za  miasto  –  nowe,  luksusowe  skutery  S-Series  marki  STERLING  są gotowe do każdej podróży. Dzięki szeregowi przydatnych funkcji, nadzwyczajnej dynamice jazdy i stylowemu wyglądowi, każdy znajdzie skuter inwalidzki S-Series dla siebie.

WYGODA W TRAKCIE KAŻDEJ PODRÓŻY - Nowoczesne  siedzisko  S-SERIES  zapewnia  maksymalny  komfort  –  od możliwości regulacji wysokości, głębokości i kąta nachylenia, po podnoszone podłokietniki  z  regulacją  szerokości,  kąta  nachylenia  i  głębokości,  każdy z elementów opracowano z myślą o wygodzie użytkownika. Bezstopniowa regulacja głębokości siedziska, Szybka regulacja kąta nachylenia oparcia, Możliwość obracania siedziska ułatwia przesiadanie się Regulowane  w  kilku  zakresach, luksusowe siedzisko zaprojektowano z myślą o komforcie w czasie każdej wyprawy. Unikatowa  konstrukcja  sterowania  WIG  WAG  oznacza naturalne  sterowanie  za  pomocą  jednego  palca.  Duża, ergonomiczna  kierownica  zapewnia  komfort  w  trakcie każdej podróży. Dzięki bezstopniowo regulowanej kolumnie kierowniczej, wystarczy chwila, by znaleźć dla siebie idealną pozycję jazdy. Inteligentna konstrukcja    sprawia,    że    reflektor automatycznie dostosowuje   się   do ustawienia kolumny.

KONSTRUKCJA  STWORZONA Z MYŚLĄ O UŻYTKOWNIKU - Bezpieczeństwo i styl w standardzie. Każdy  skuter  S-Series  wyposażony jest w dwa karbonowe lusterka. Wodoszczelne,  miękkie  przyciski  sterujące obejmują łatwą w użyciu regulację prędkości, wskaźnik  naładowania  akumulatora  LED i głośny sygnał dźwiękowy. Zdejmowany koszyk z uchwytem przydaje się na zakupach (opcja ). Mocne, wszechstronne oświetlenie LED zatwierdzone do użytku na drogach. Wystarcza na cały okres eksploatacji skutera, dzięki czemu wymiana żarówek to już przeszłość.

Dane Techniczne / Wymiary:

Całkowita szerokość:    660 mm
Całkowita długość:      1350 mm
Wysokość siedziska:   450 - 500 mm
Maksymalna szerokość cofania:   1.5 m
Rozmiar kola przedniego:30 cm
Rozmiar kola tylnego:30 cm

Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasięg:   42 km
Wybór prędkości:   12 km/h
Akumulatory: 55 Ah x 2
Światła i kierunkowskazy: w standardzie
Całkowita waga: 117 kg
Maksymalna waga użytkownika:  150 kg

CENA PREZENTOWANA W NASZYM SKLEPIE DOTYCZY WERSJI STERLING S700 - STANDARD

Specyficzne kody