• -451,00 zł

Vermeiren Alya 11.6 - Skuter inwalidzki

Vermeiren ALYA 11.6 (czerwony) - Nowy ultralekki i składany skuter. Świetny do jazdy i przechowywania w ciasnych pomieszczeniach i doskonały w podróży (składany)

Ilość
8 450,00 zł
7 999,00 zł - 451,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

Vermeiren ALYA 11.6 - Nowy ultralekki skuter podróżny (składany)

CENA PREZENTOWANA W NASZYM SKLEPIE DOTYCZY MODELU ALYA 11.6 (w wersji z akumulatorem 11.6Ah i zasięgiem ok 12km)

ALYA, podobnie jak większość ultralekkich skuterów inwalidzkich, posiada kompaktowe rozmiary po złożeniu, dzięki czemu świetnie się sprawdza jako towarzysz podróży, ale jego niewielkie rozmiary i niską wagę, docenią również osoby chcące swobodnie się poruszać w ciasnych przejściach i niewielkich pomieszczeniach. Doskonale sprawdza się w supermarkecie i galerii handlowej. Po złożeniu Alya nie zajmuje więcej miejsca niż walizka lub torba podróżna. Skuter niezwykle łatwy do przenoszenia, przechowywania w domu i przewozu w bagażniku nawet niewielkiego samochodu. Prosta konstrukcja i łatwa obsługa umożliwia korzystanie z niego w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki sporemu dystansowi ok 12km - jaki pokonuje na jednym ładowaniu, Alya świetnie się sprawdzi w codziennym użytkowaniu jako podstawowy środek transportu w mieście i nie tylko.

Transport

Skuter Alya został zaprojektowany tak, aby był łatwy do przewożenia wszelkimi środkami transportu. Podróżuj razem ze swoim skuterem samochodem, pociągiem, autobusem lub innym środkiem komunikacji miejskiej. Zmieści się do bagażnika autobusu, samolotu, a nawet do bardzo małego auta. Lekki, kompaktowy, składany w minutę. Idealny w domu, w pracy w biurze  i na wycieczce na średnim dystansie. Wygodny, prosty i intuicyjny w prowadzeniu.

Całkowicie składany

Wyłącz Alye i wyjmij kluczyk ze stacyjki. Opuść kolumnę kierownicy do najniższego położenia i pociągnij do góry żółtą dźwignię z tyłu. Następnie opuść siedzenie do dołu. Złóż podnóżek i zsuń ramę podwozia do siebie. Odciągnij żółte pokrętło u dołu kolumny kierownicy i przesuń je w dół. Teraz Alya jest całkowicie gotowa do transportu.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

alya1

alya2

KOLOR CZERWONY DOSTĘPNY TYLKO W WERSJI - ALYA 11.6

kolor Alya

Specyficzne kody