• -2 101,00 zł

KLAXON Klick Hybrid Standard - Napęd do wózka inwalidzkiego

Klick Hybrid Standard - dostawka elektryczno - manualna! firmy KLAXON® do wózków inwalidzkich wszelkiego typu.

Niezwykłe, hybrydowe połączenie napędu elektrycznego z napędem typu handbike!

(Dofinansowanie w programie Aktywny Samorząd na rok 2020! Kwota dofinansowania 75% z limitu 7500,00zł brutto)

Ilość
23 100,00 zł
20 999,00 zł - 2 101,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

Klick Hybrid Standard - dostawka elektryczno - manualna! firmy KLAXON®

Dostawka elektryczna firmy KLAXON®, model Klick Hybrid Standard - o mocy 500W, umożliwiający poruszanie się za pomocą napędu elektrycznego lub siły własnych mięśni. Hybrid można napędzać za pomocą przekładni łańcuchowej w identyczny sposób jak rowery poziome lub tradycyjne krzesełkowe handbiki. To jedna z nielicznych dostawek elektrycznych na rynku, zaprojektowana z myślą o użytkownikach lubiących intensywny trening górnych partii ciała i równocześnie posiadających potrzebę szybkiego i łatwego przemieszczania się z wykorzystaniem napędu elektrycznego. Klick Hybrid świetnie sprawdzi się jako trenażer, sprzęt rehabilitacyjny, środek szybkiego transportu oraz niezastąpiony towarzysz długich wycieczek na łonie natury. Zasięg przystawki Klaxon Klick Hybrid, jest ograniczony tylko Twoją determinacją i siłą ramion! Kiedy już pokonywanie długich dystansów Cie zmęczy, zawsze możesz użyć napędu elektrycznego, aby bezpiecznie powrócić do domu. 48Voltowa bateria o pojemności 11Ah pozwoli pokonać dystans do 50km, a 500 watowy silnik, umożliwi pokonanie nawet sporych podjazdów, dzięki funkcji buster. (Buster - to funkcja umożliwiająca "ostry" start przy użyciu pełnej mocy silnika, ale bez potrzeby używania siły własnych mięśni. Za pomocą jednego przycisku - umieszczonego pod sterownikiem, uruchamiasz silnik elektryczny z maksymalnym momentem obrotowym, jaki daje twój napęd) Funkcja BUSTER, pozwala ruszyć z miejsca Twój rydwan pod górkę w sytuacji w której nie wystarcza Ci sił Twoim ramionom. Umożliwia wyjechanie z trudnego terenu kiedy koła natrafią na przeszkodę taką jak zagłębienie, kamień, krawężnik lub inna przeszkoda na drodze. Bardzo praktyczna funkcja "WALK" (tempomat 4,2km/h) ułatwi spacery z pieszym towarzyszem, w trakcie którego nie będziesz musiał stale kontrolować manetki przyspieszacza i prędkości swojej dostawki względem pieszego. Tempomat zachowa stałą prędkość 4,2km/h, dzięki czemu możesz cieszyć się rozmową i wspólnym spacerem, zamiast poświęcać uwagę na kontrolowanie i korygowanie prędkości. 

Przystawka elektryczno-manualna do wózków inwalidzkich, zaprojektowana i stworzona specjalnie z myślą o aktywnych fizycznie pacjentach z paraplegią!

Na rynku polskim jest wiele różnych dostawek elektrycznych do wózków inwalidzkich, ale urządzenia KLAXON® KLICK wyróżniają się na ich tle niezwykłą ergonomią i łatwością podłączania do wszelkiego rodzaju ram wózków inwalidzkich (w pełni sztywnych ram wózków aktywnych i składanych krzyżakowo) Proste w obsłudze i niezwykle intuicyjne urządzenie o trwałej konstrukcji i nieprzeciętnej estetyce. Dostawki elektryczne firmy KLAXON® są małe, lekkie i kompaktowe, dzięki czemu świetnie się sprawdzają zarówno w codziennym użytkowaniu, jak również w podróży. Niezależnie od tego czy potrzebujesz stałego środka do codziennego przemieszczania się czy tylko czasami masz ochotę wyjechać na dłuższą wycieczkę - dostawka elektryczna firmy KLAXON® będzie odpowiednim rozwiązaniem. Dzięki kompaktowej budowie, Klick Hybrid jest prosty i łatwy w przechowywaniu - nawet w niewielkich pomieszczeniach małych mieszkań, zaś dzięki niewielkiej wadze i poręcznej konstrukcji z łatwością zmieści się w średniej wielkości bagażniku przeciętnego samochodu osobowego. Jednak to co najważniejsze dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim to fakt, że szeroko pojęta obsługa przystawek KLAXON® (ich przenoszenie, montaż, składanie czy odłączanie od wózków inwalidzkich jest niezwykle łatwe i nie wymaga pomocy osób towarzyszących. Dzieje się tak dzięki innowacyjnemu interfejsowi Linking Klaxon®, który stał się obecnie wyznacznikiem jakości i wysokim standardem do którego dążą inni producenci tego typu urządzeń. Opatentowany obecnie już na całym świecie system Linking Klaxon®, pozwala podłączyć dowolny napęd z oferty KLAXON® do każdego modelu wózka inwalidzkiego, niezależnie od jego konstrukcji. I co najważniejsze - zrobisz to sam, bez niczyjej pomocy w kilka sekund! Uniwersalny adapter w postaci belki łączeniowej, dostosowuje się do wszystkich typów wózków inwalidzkich, w tym również składanych krzyżakowo. Doświadcz nowego poziomu niezależności i swobody, bez uszczerbku dla zwrotności i wagi swojego wózka.

Austriacka firma KLAXON® jest producentem europejskim! Wysokiej klasy przystawki elektryczne KLAXON®, są produkowane w całości w Europie, z europejskich komponentów. Dzięki temu spełniają najwyższe standardy jakościowe i normy obowiązujące na wymagającym rynku Europy, obu Ameryk oraz Australii.  

Klick Hybrid Standard

Kompaktowy i łatwy w manewrowaniu. Idealny "towarzysz" który bez większego wysiłku i bez ograniczeń zasięgu akumulatora - zabierze Cię w podróż pełną przygód. Mocny silnik 500W sprawi, że nawet kiedy opadniesz już z sił  - nadal będziesz czuć się bezpiecznie i dotrzesz tam gdzie zmierzasz. Poza dużą uniwersalnością i praktycznemu napędowi, Hybrid nadal jest relatywnie lekki, poręczny oraz łatwy w załadunku do samochodu. Zmień swój wózek w handbika lub elektrycznie napędzany rydwan i poczuj wolność pokonując dystanse - które do tej pory były poza Twoim zasięgiem! Klick Hybrid Standard - posłuszny twojej woli, zabierze Cię wszędzie gdzie chcesz. Zasięg akumulatora to imponujące 50km, więc wyrusz w drogę i baw się dobrze, ciesząc się każdym przebytym kilometrem.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Materiał - Aluminium
Silnik - 48V x 500W bezszczotkowy
Koło - 20” gładki bieżnik opony
Wyświetlacz - BAFANG Multifunkcyjny LCD,
Regulacja prędkości - Regulacja mechaniczna (przerzutka Shimano - 9 biegów) Regulacja elektryczna - 5 trybów wspomagania/stopni wspomagania silnikiem elektrycznym, funkcja WALK (stała prędkość spacerowa - tempomat 4,2km/h).
Bateria - Litowa 48V x 11Ah (waga akumulatora wraz z kasetą 3 kg)
Kierownica - Aluminiowa, z regulacją wysokości oraz długość korb (możliwość regulacji przekładni napędzającej - za pomocą skracania lub wydłużania ramion)
Hamulce - Podwójny system hamowania 160mm
Rozmiar - Szer. 600mm x Wys. 1250mm x Głębokość 500mm
Interfejs - Klick Linking System Klaxon®
Waga dostawki - 18kg (bez baterii)
Waga dostawki - 21kg (wraz z baterią)
Zasięg ~ 50km*

*(na zasięg dostawki ma wpływ, poziom ustawienia mocy wspomagania elektrycznego, średnia prędkość jazdy, waga użytkownika, teren po jakim się poruszamy, a także stan ogumienia i Twoja determinacja :)

Cena prezentowana w naszym sklepie zawiera dostawkę, baterię 11Ah wraz z dedykowaną ładowarką, sterownik BAFANG z wyświetlacz LCD i z portem USB do ładowania baterii, składana podpórka, błotnik, funkcję walk. KLAXON Klick Hybrid - NIE POSIADA BIEGU WSTECZNEGO!
 
System Hybrid - Łączy nieocenione korzyści płynące z aktywności fizycznej (tak ważne w procesie skutecznej rehabilitacji i absolutnie niezbędne dla dobrego samopoczucia osoby z niepełnosprawnością) z hybrydową technologią inteligentnego napędu, który wspomaga manualne napędzanie i zapewnia komplementarne działanie. Dzięki najnowszej technologii system łączy w optymalny sposób skuteczny napęd elektryczny z wysiłkiem fizycznym, a stopień wspomagania można dostosować do swoich potrzeb i zmodyfikować w dowolnym momencie.

https://www.youtube.com/watch?v=fLwQMx0CEzQ&t=1s

https://www.youtube.com/watch?v=CeLbrXScJPw

https://www.youtube.com/watch?v=x2YNbGG7PlI&feature=youtu.be&list=PL3yWy6UsInWCxdEO_vbuCP6NIB9sn3syH

https://www.youtube.com/watch?v=0iXshPMjjpA&pp=wgIECgIIAQ%3D%3D&feature=push-fr&attr_tag=D85EvdCUxCA0-Mx0%3A6

Specyficzne kody