• -1 001,00 zł

Street Warrior Q3-12 - Napęd do wózka inwalidzkiego

STREET WARRIOR Q3-12 - Dostawka elektryczna firmy Vitea Care (napęd elektryczny) do klasycznych wózków inwalidzkich, ręcznych.

Ilość
7 500,00 zł
6 499,00 zł - 1 001,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

Street Warrior Q3-12 - to kolejne sprytne urządzenie ze stajni Vitea Care - zamieniające klasyczny, ręczny wózek inwalidzki w pojazd z napędem elektrycznym. Wprawne oko zauważy duże podobieństwo designu i poszczególnych elementów zewnętrznych SW Q3-12, do innego przedstawiciela dostawek elektrycznych obecnych na naszym rynku. Podobnie ma się sprawa, z deklarowanymi przez markę Vitea Care, parametrami technicznymi.  Są one bardzo zbliżone do flagowego modelu W1, doskonale wszystkim znanej firmy TechLife. Czy jest tu jakaś kooperacja obu firm? Tego nie wiemy i do wnętrza obu dostawek nie zaglądaliśmy :)

Street Warrior Q3-12 - Kompaktowa budowa, 12 calowe koło pędne o dobrej przyczepności (wynikającej z zastosowanej opony o wyraźnym protektorze oraz wagi zespołu napędowego - 17kg wraz z aku. - sprawia, że Street Warrior Q3-12, doskonale się sprawdzi w bardziej wymagającym terenie, jak i w miejskim zgiełku.

Zasięg do 30km i prędkość max. do 25km/h - to osiągi których mogą pozazdrościć mu terenowe wózki inwalidzkie i większość skuterów! Urządzenie jest bardzo poręczne jak na swoje zdolności jezdne i zaskakująco wygodne w użyciu. Prosty montaż i łatwa obsługa w połączeniu z niewielkimi gabarytami sprawia że SW Q3-12 to optymalny kompromis miedzy wózkiem ręcznym, a wózkiem elektrycznym. Osoby które nie chcą całkowicie rezygnować z poruszania się za pomocą siły własnych ramion lub z innych powodów do tej pory nie zdecydowały się na zakup wózka ze stałym napędem elektrycznym lub skutera, mogą za pomocą łatwego w obsłudze złącza, zamontować przystawkę do niemal każdego rodzaju wózka ręcznego, który już posiadają. W zestawie jest adapter (złącze) umożliwiające prosty montaż/demontaż, zarówno do wózków z ramą stałą, jak i składaną.

Cena prezentowanego urządzenia zawiera 8% podatek VAT i dotyczy samej przystawki bez wózka inwalidzkiego. 

CECHY PRODUKTU:

  • Silnik - 350W
  • Akumulator (Ah) -  36V/16(lit.)
  • Max. prędkość - 25km/h*
  • Max. zasięg - 30km*
  • Rozmiar koła pędnego - 12 cali
  • Waga urządzenia - ok 17kg

*Prędkość i zasięg zależą od terenu w którym się poruszamy, wagi użytkownika oraz ciśnienia w oponach.

Specyficzne kody