• -20,00 zł

Orthoservice Lumbopull70 - Orteza lędźwiowo-krzyżowa

Lumbopull70 - niska orteza stabilizująca, służąca do podparcia kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, wyposażona w systemem pasów ściągających, firmy Orthoservice.

Ilość
280,00 zł
260,00 zł - 20,00 zł
Brutto
Wysyłka w kolejnym dniu roboczym.

 

Bezpieczne zakupy

 

Proste zwroty produktów

Lumbopull70 - niska orteza stabilizująca służąca do podparcia kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, wyposażona w systemem pasów ściągających.  


Wskazania:

        Lumbago
        Spondyloartroza i dyskopatia lędźwiowa
        Lekkie urazy kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego i przykurcze przykręgowe w odcinku lędźwiowym
        Powrót do zdrowia pooperacyjnego
        Następstwa stabilnych złamań kompresyjnych kręgów lędźwiowych
        Leczenie złamań wyrostków poprzecznych

Konstrukcja:

Tkanina mieszana (tkanina 3D po stronie wewnętrznej, specjalna wzmocniona tkanina na zewnątrz): wysoka sztywność zapewnia wysoką stabilizację. Orteza zapewnia wysoki komfort noszenia dzięki strukturze materiału umożliwiającej wysoką oddychalność. System szeregowo rozmieszczonych kół pasowych i pasów napinających (wyłącznie) w celu uzyskania optymalnej stabilizacji i naprężenia przy minimalnym zastosowaniu siły. Zamknięcie zwielokrotnia siłę wywieraną przez ortezę i zapewnia równomierne rozłożenie siły wraz z optymalnym dopasowaniem do indywidualnej anatomii pacjenta. Smukły pasek z tyłu (h = 25 mm). Automatyczny system blokujący zapobiegający odkręcaniu się pasków podczas otwierania. Elastyczna wkładka w tylnej części stabilizatora (nie konstrukcyjna), zapobiega kontaktowi pleców z pasami i umożliwia mocowanie różnych dodatkowych (opcjonalnych) elementów za pomocą zapięcia Velcro®. Anatomicznie ukształtowany i łatwy do założenia. Wzmocnienia przykręgowe. Lekka konstrukcja ortezy. Peloty ze wzmocnieniem zgrzewanym od wewnątrz w przedniej części pasa (z wkładką na dłoń ułatwiającą zakładanie). Opcjonalnie: sztywna pelota lędźwiowa, wysoka lub niska, dla lepszego podparcia lub usztywnienia pleców.

M90070

Specyficzne kody