Lista produktów marki THUASNE

Założona w roku 1847 firma Thuasne stanowi owoc pracy i historii 6 pokoleń przedsiębiorców.     Grupa dostarcza rozwiązania dotyczące opieki zdrowotnej - konkretne, proste i w pełni dopasowane do potrzeb pacjenta w zakresie jego mobilności, który zgodnie z wizją Thuasne jest „pacjentem aktywnym”, biorącym udział w swoim leczeniu i kształtującym swoje zdrowie.

Umiejętności firmy Thuasne obejmują przede wszystkim dziedziny ortopedii (bóle pleców, schorzenia układu mięśniowo-szkieletowego), medycznych wyrobów uciskowych (limfologia, przewlekłe zaburzenia żylne) oraz opieki w domu. Ponadto, firma Thuasne oferuje również specjalną gamę produktów dla sportowców, przeznaczonych do zapobiegania kontuzjom i wspomagania wznowienia aktywności.

Wciąż analizując potrzeby swoich pacjentów i przedstawicieli służby zdrowia, firma Thuasne spełnia swoje zobowiązania, wprowadzając innowacje od samego początku swojej działalności. Spełnia wszystkie wymogi współczesności i wyprzedza potrzeby przyszłości, w szczególności za pośrednictwem swoich rozwiązań cyfrowych.

Ambicją Grupy będącej obecnie jednym z liderów europejskiego rynku jest oferowanie spersonalizowanych rozwiązań dotyczących ochrony zdrowia w skali całego świata.

W Grupie Thuasne, innowacyjność to przede wszystkim pewien stan ducha wszystkich współpracowników firmy, zapewniający ciągły, dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Kluczowy aspekt innowacyjności firmy stanowią obecnie technologie cyfrowe.

Prowadząc działalność w zakresie rozwiązań stanowiących połączenie osiągnięć medycznych, w dziedzinie materiałowej oraz technologii cyfrowych, Grupa Thuasne opracowuje i wprowadza na rynek wyroby medyczne umożliwiające każdemu pacjentowi dbanie o własne zdrowie w sposób niezależny. Jej wartości lub „cechy charakteru” zapewniają firmie zdolność do odniesienia sukcesu w odniesieniu do jej misji.

Firma Thuasne podejmuje określone zobowiązania wobec pacjentów i swoich pracowników, ale także społeczeństwa, poprzez działania na rzecz środowiska oraz rozwoju gospodarczego i społecznego.

Liczba produktów na stronie: 3.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji