Lista produktów marki VITEA CARE

FIRMA VITEA CEAR SPEŁNIA OCZEKIWANIA KLIENTÓW W ZAKRESIE JAKOŚCI, DESIGNU I NOWOCZESNOŚCI SWOICH PRODUKTÓW I USŁUG. WSPÓŁPRACA GWARANTUJE SUKCES BIZNESOWY KAŻDEMU PARTNEROWI.

Firma mdh wchodzi w skład grupy kapitałowej MEDORT S.A., która istnieje na rynku już od ponad 25 lat. Posiada własne komórki naukowo-badawcze, produkcyjne i rozwojowe. Celem firmy jest ciągłe udoskonalanie procesów produkcji i sprzedaży tak, aby dostarczać najwyższej jakości rozwiązania swoim Klientom. Poza ofertą kierowaną do szerokiego grona odbiorców mdh realizuje również projekty dostosowane do indywidualnych wymagań Klientów (urządzenia pionizujące). Firma mdh oferuje też serwis oraz doradztwo techniczne i medyczne w zakresie swojej oferty asortymentowej.

Od początku działalności mdh wprowadziło na rynek szereg własnych marek, które – dzięki poprzedzającym badaniom osiągnęły wysoką użyteczność, wyjątkową jakość i gwarancję bezpieczeństwa – dlatego z powodzeniem znalazły uznanie i zaufanie wśród Klientów w różnych segmentach medycznych, w różnych miejscach na świecie. Aktualnie produkty mdh dostępne są na terenie Japonii, Turcji, Słowacji, Ukrainy, Rosji i Grecji.

Liczba produktów na stronie: 24.

Pokazano 1-24 z 28 pozycji