Lista produktów marki MEYRA

MEYRA jest częścią działającej na całym świecie MEYRA GROUP oraz jednym z najbardziej znanych i renomowanych producentów wózków inwalidzkich i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego. W skład struktury organizacyjnej MEYRA GROUP wchodzą takie firmy jak MDH, REHAB oraz LIFE, które odnoszą międzynarodowe sukcesy w dziedzinie rehabilitacji i ortopedii. Nasz slogan – „Poruszamy ludzi” to filozofia określająca sposób naszego działania. Wspieramy i motywujemy osoby niepełnosprawne i umożliwiamy im poruszanie się i zyskanie samodzielności.

Nasze produkty są niezbędnymi towarzyszami osób niepełnosprawnych lub z trudnościami w poruszaniu się i pomagają im stawiać czoła wielu mniejszym i większym wyzwaniom życia codziennego.

Dzięki naszej wszechstronnej ofercie wózków inwalidzkich, sprzętu rehabilitacyjnego i rozwiązań w wielu segmentach indywidualnych, umożliwiamy osiąganie osobistych celów i sprawiamy, że codzienne życie jest bardziej zwyczajne,

czy to w domu, poza nim, podczas rehabilitacji czy uprawiania sportu.

Łączymy specjalistą wiedzę i umiejętności fachowe z doświadczeniem w zakresie poszczególnych kluczowych umiejętności, by zyskać nową perspektywę umożliwiającą opracowywanie innowacyjnych rozwiązań. Utrzymywanie stałego kontaktu z osobami niepełnosprawnymi, lekarzami, klinicystami, terapeutami i opiekunami oraz ścisła współpraca z wykwalifikowanymi firmami medycznymi ułatwia rozwój produktów, które sprawdzają się w praktyce. Pomagamy pomagać dzięki naszym szkoleniom produktowym dla wyspecjalizowanych sprzedawców detalicznych i bogatej ofercie usług dla partnerów.

W skrócie: MEYRA od ponad 75 lat jest synonimem skonsolidowanej wiedzy i umiejętności fachowych, olbrzymiego poświęcenia i silnej marki – dla osiągnięcia naszego wspólnego celu.

Liczba produktów na stronie: 24.

Pokazano 1-24 z 30 pozycji