Lista produktów marki REHASENSE

Firmę Rehasense tworzy międzynarodowy zespół specjalistów działających w branży rehabilitacyjnej od wielu lat. Misją firmy jest ciągłe doskonalenie i dostarczanie produktów wysokiej jakości w rozsądnych cenach. Rehasense wykorzystuje doświadczenie tak, aby zapewnić swoim produktom: funkcjonalność, design i trwałość. Rehasense Europe, z siedzibą w Polsce, w Piotrkowie Trybunalskim, obsługuje całą Europę. Dyrektorem generalnym firmy jest Roger Dutton, były dyrektor zarządzający Ottobock w Pekinie w Azji.

Firma REHASENSE powstała w 2012 w wyniku połączenia się grupy inwestorów oraz Prezesa Wubbe Berkenbosch w Hong Kongu. Prezes firmy Rehasense, Wubbe Berkenbosch, były dyrektor Invacare Skandynawii powołał grupę specjalistów branży rehabilitacyjnej, którzy przyczyniają się do opracowania nowych koncepcji Rehasense i ciągłego rozwoju firmy. Od końca 2010 roku, Firma Rehasense sukcesywnie inwestuje w rozwój produktów i szuka nowych rozwiązań od różnych dostawców z Azji i Europy zdobywając wyłączne prawa do dystrybucji i produkcji. W kwietniu 2012 roku powstały nowe obiekty biurowe i montażowe w Xiamen (Chiny) W tym samym roku (2021), w czerwcu, powstały obiekty biurowe i montażowe w Piotrkowie Trybunalskim.

• Powołanie biura sprzedaży Rehasense Benelux w 2014 r
• Powołanie biura sprzedaży Rehasense Germany i Denmark w 2015 r
• Powołanie biura sprzedaży Rehasense New Zealand i Hiszpanii w 2016 r
• Powołanie biura sprzedaży Rehasense UK i Rehasense Korea w 2018 r

PRODUKTY REHASENSE:

    Rollatory
    Wózki inwalidzkie z aluminium
    Wózki inwalidzkie ze stali
    Rampy podjazdowe z aluminium
    Krzesełka prysznicowe
    Krzesełka toaletowe
    Podnośniki
    Urządzenia do transferów
    łóżka szpitalne
    Części do wózków inwalidzkich
    Produkty OEM

Rehasense przestrzega Dziesięciu Zasad Global Compact ONZ w następujących 4 obszarach:

PRAWA CZŁOWIEKA
Przedsiębiorstwa powinny popierać i przestrzegać praw człowieka przyjętych przez społeczność międzynarodową oraz zapewnić, że nie są współwinne łamania praw człowieka
 
STANDARDY PRACY
Przedsiębiorstwa powinny szanować wolność stowarzyszania się i realnie uznać prawa do negocjowania umów zbiorowych; eliminacja wszelkich form pracy przymusowej; skuteczne zniesienie pracy dzieci; oraz efektywne przeciwdziałanie dyskryminacji w sferze zatrudnienia;
 
OCHRONA ŚRODOWISKA NATURALNEGO
Przedsiębiorstwa powinny wspierać prewencyjne podejście do środowiska naturalnego; podejmować inicjatywy mające na celu promowanie postawy odpowiedzialności ekologicznej; oraz zachęcać do rozwoju i rozpowszechniania przyjaznych środowisku technologii.
 
PRZECIWDZIAŁANIE KORUPCJI
Przedsiębiorstwa powinny przeciwdziałać korupcji we wszystkich formach, w tym wymuszeniom i łapówkarstwu.

Liczba produktów na stronie: 21.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji