Lista produktów marki WELLAND MEDICAL

Welland Medical jest brytyjską firmą założoną w 1988 roku, będącą obecnie częścią grupy CliniMed.

Welland Medical specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju i produkcji sprzętu stomijnego. Firma od samego początku korzysta z najnowszych technologii, materiałów najwyższej jakości i ściśle współpracuje z pielęgniarkami stomijnymi, pacjentami i organizacjami opieki zdrowotnej. Aby zapewnić innowacyjne produkty poprawiające realnie jakość życia osób ze stomią, nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, z uwagą przysłuchuje się opiniom pacjentów oraz lekarzom - specjalistom tej dziedziny medycyny. Realizując swoją wizję zgodnie z przyjętą w Welland Medical misją - wszyscy jej pracownicy dzień po dniu poszukują nowych rozwiązań tak, aby do pacjentów mogły trafiać tylko najlepsze i  sprawdzone rozwiązania. Innowacyjne produkty to nie tylko zadowolenie z bycia liderem na rynku. To przede wszystkim odpowiedzialność i troska o jakość życia pacjentów ze stomią na całym świecie.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą najwyższej jakości.

W Welland Medical pracuje zespół młodych, ambitnych ale przede wszystkich odpowiedzialnych  ludzi, którzy dbają o najwyższą jakość rzetelnie i uczciwie przekazywanych informacji - Oferta prezentowana użytkownikom musi być przekazywana obiektywnie i zawierać prawdziwe informacje o produkcie. Tylko takie podejście do sprzedaży gwarantuje owocną współpracę z wieloma partnerami biznesowymi i dowodem na to są zadowoleni i "lojalni" pacjenci na całym świecie.

Zapewnienie wysokiego komfortu życia i dyskrecji osób ze stomią oraz pomoc w akceptacji swojego ciała jest podstawą w procesie powrotu do aktywnego życia! I ta idea jest dla wszystkich pracowników Wellan Medical najważniejsza.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz