Lista produktów marki MEDICAST

Medicast Sp. z o.o. jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu ortopedycznego w Polsce. Firma powstała w 1994 roku i od początku swojej działalności jej głównym celem było wprowadzenie na rynek innowacyjnych produktów najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dostarczanie szerokiej gamy sprzętu stosowanego przez lekarzy i pacjentów na całym świecie.

Działalność: Medicast obejmuje obszar całej Polski. Firma współpracuje z największymi sklepami medycznymi i ortopedycznymi. Do grona ich klientów należą również środowiska zajmujące się rehabilitacją, medycyną sportową, odnową biologiczną, a także szeroko pojętym sportem. Medicast odbiorcom zapewnia korzystne warunki współpracy, profesjonalną obsługę oraz opiekę wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych. Szybkość i rzetelność realizacji zamówień jest gwarantowana!

Misja firmy: Odzyskanie pełni zdrowia i sprawności fizycznej jest pierwszą – niejednokrotnie jedyną – myślą oraz celem każdego, kto doświadczył urazu czy uszczerbku na zdrowiu. Najczęściej wyleczenie dolegliwości stanowi zaledwie połowę drogi w tym procesie. Specjaliści Medicast wierzą, że pełnym sukcesem jest powrót do sprawności sprzed urazu. Misją firmy Medicast jest zapewnienie najwyższego komfortu powrotu do zdrowia poprzez zaopatrzenie pacjenta w profesjonalny sprzęt ortopedyczny dający pewność odzyskania radości i satysfakcji z czynnej aktywności fizycznej i zawodowej. Firma działa równolegle na wielu obszarach, dostosowując się do potrzeb naszych klientów. Medicast realizuje misję poprzez udzielanie indywidualnego wsparcia ze strony swoich specjalistów oraz dostarczanie najwyższej jakości produktów. Celem Medicast jest budowanie partnerskich relacji opartych na współpracy biznesowej oraz pomoc pacjentom w powrocie do zdrowia i aktywności dnia codziennego.

Rzetelność firmy
Od 15 lipca 2010 r. Medicast Sp. z o.o. nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma. Medicast posiada Certyfikat wystawiony przez Krajowy Rejestr Długów będący potwierdzeniem naszej rzetelności płatniczej. W roku 2012 firma została nagrodzona Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz