Lista produktów marki ANTAR

          Firma ANTAR jest znanym na rynku polskim dystrybutorem sprzętu medycznego.
W ofercie firmy znajdują się stabilizatory, ortezy, pasy lędźwiowe i kołnierze ortopedyczne oraz wkładki absorbujące wstrząsy, pneumatyczne stabilizatory stawu skokowego, a także produkty z LINII BIAŁO-CZERWONEJ.

Jest to seria nowoczesnych wyrobów polskiej produkcji.

          Ponadto firma zajmuje się dystrybucją materacy przeciwodleżynowych, poduszek ortopedycznych piankowych, unikalnej na polskim rynku wodnej poduszki ortopedycznej MEDIFLOW, taśm rehabilitacyjnych, okładów zimno-ciepłych. Oferowane przez nas produkty są do nabycia w ponad tysiącu sklepów medycznych oraz aptek na terenie całego kraju. Antar jest wyłącznym importerem wyrobów uznanych na świecie producentów, jak np:

  •     amerykańskiej firmy OPPO Medical Corp.(stabilizatory medyczne),
  •     szkockiej firmy KARE Orthopaedic by Design (stabilizatory medyczne),
  •     francuskiej firmy AXMED (stabilizatory medyczne),
  •     kanadyjskiej firmy MEDIFLOW (poduszka wodna),
  •     Taiwan Stanch (okłady zimno-ciepłe).


ANTAR jest powiązany z firmą Farmedica, zajmującą się dystrybucją sprzętu szpitalnego - opatrunków, lekkich gipsów syntetycznych, testów do kontroli procesu sterylizacji, a także produktów do aseptyki pola operacyjnego.

Od 2008 roku ANTAR posiada system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy EN ISO 9001:2009 oraz z wymaganiami normy dla wytwórców i dystrybutorów wyrobów medycznych EN ISO 13485:2012 w zakresie projektowania, produkcji, dystrybucji oraz serwisu wyrobów ortopedycznych i rehabilitacyjnych.

Liczba produktów na stronie: 1.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji