Lista produktów marki REHA FUND

REHA FUND jako członek Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Wyrobów Medycznych POLMED, wnosi swój wkład w rozwój i poprawę standardów obsługi na rodzimym i międzynarodowym rynku wyrobów medycznych.

Od niemal 30 lat firma REHA FUND pracuje nad rozwiązaniami, mającymi na celu poprawę jakości życia pacjenta oraz jego bliskich. Dzięki zdobytemu zaufaniu klientów i partnerów biznesowych, oferta produktów nieustannie się zmienia i udoskonala. Szukając oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb swoich klientów, zespół pracowników firmy REHA FUND z przyjemnością odpowiada na najtrudniejsze nawet wyzwania i równocześnie pozostaje otwarty na wszelkiego rodzaju sugestie. Doskonałe rozumienie potrzeb Klientów idzie w parze z
dokładaniem wszelkich starań aby znajdujący się w ofercie firmy sprzęt medyczny i rehabilitacyjny był najwyższej jakości. Fundamentem rozwoju firmy REHA FUND jest zaufanie klientów, będące dla pracowników źródłem prawdziwej satysfakcji. Wszystkie produkty Reha Fund spełniają polskie i unijne wymogi prawne. Firma posiada certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015, dzięki czemu klienci i partnerzy mogą być pewni rzetelnej i fachowej obsługi.

Liczba produktów na stronie: 1.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji