Lista produktów marki ARmedical

Firma ARmedical® powstała w odpowiedzi zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości, profesjonalne produkty oraz usługi z zakresu zaopatrzenia ortopedycznego, rehabilitacyjnego oraz medycznego.


Wiedza i doświadczenie jakim dysponuje zespół ARmedical, gwarantuje produkty na najwyższym poziomie oraz profesjonalną i rzetelną obsługę. Dzięki bardzo bogatej ofercie, konkurencyjnym cenom, wysokiej jakości produktów oraz obsłudze na najwyższym poziomie zaufało im już ponad 1500 sklepów medycznych na terenie całego kraju, w tym również 4med-ortopedia

Ponadto oferta ARmedical, spotkała się z uznaniem na wielu rynkach zagranicznych.

Misją ARmedical® jest oferowanie produktów najwyższej jakości, rozumienie i zaspokajanie potrzeb klientów, spełnianie ich oczekiwań i dostarczanie produktów rehabilitacyjnych, ortopedycznych i pomocniczych, które pomogą im przejść:              „Stabilniej przez życie”.

Podstawą sukcesu firmy jest zorientowanie na klienta, jego potrzeby i oczekiwania, które kształtują zakres i kierunki działania oraz rozwoju oferty ARmedical. Stosowana przez firmę strategia działania dostosowana do potrzeb lokalnych rynków umożliwia elastyczne kształtowanie oferty. Dzięki zorientowaniu na potrzeby klienta konsekwentnie i sukcesywnie jest ulepszana oferta, wprowadzane są nowe innowacyjne produkty, z dbałością o ich doskonałą jakość.

Ostatnie trzy lata były wyjątkowe dla firmy ARmedical. Jakość produktów została doceniona przez konsumentów w całej Polsce, o czym świadczą złote medale: Konsumencki Lider Jakości w 2016, 2017 i 2018 roku. Niezależne badania potwierdziły, że marka ARmedical jest jedną z najbardziej cenionych, uznanych i rozpoznawalnych w Polsce.
Potwierdzają to również wyróżnienia: -  Dobra Marka 2017/2018 – Jakość, Zaufanie, Renoma, tylko  gwarantowanie jakości produktów na stałym, bardzo wysokim poziomie, dającym pełną satysfakcję ich użytkownikom, jest najważniejsze.

Aby sprostać tym oczekiwaniom zostały wdrożone: Systemy Zarządzania Jakością EN ISO 9001:2015 oraz EN ISO 13485:2016
(System Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych).

Każdy etap działalności podlega rygorystycznym procedurom. Wdrożone systemy ISO obejmują zarządzanie produkcją, dystrybucją oraz magazynowaniem wszystkich wyrobów z oferty ARmedical. Prawidłowość przebiegu wszystkich wdrożonych procesów potwierdzają certyfikaty wystawione przez niezależną jednostkę akredytowaną.

W zakresie zaopatrzenia ortopedycznego firma ARmedical® jest wyłącznym dystrybutorem uznanych na świecie produktów ortopedycznych marki SPECIAL PROTECTORS, jak również wytwórcą innowacyjnych produktów takich jak piłki rehabilitacyjne, poduszki ortopedyczne oraz szerokiej grupy produktów rehabilitacyjnych i środków pomocniczych.

W 2011 roku dzięki wysokiemu pozimowi obsługi klientów, ARmedical uzyskał wyłączność w Polsce, na dystrybucję lekkich gipsów syntetycznych amerykańskiego koncernu 3M. W ofercie znajdą Państwo szeroką gamę lekkich gipsów Scotchcast Plus 3M, Soft Cast 3M dostępnych w różnych kolorach. I wszystkie są dostępne stale w salonach 4med-ortopedia.

ARmedical w swym działaniu kieruje się mottem: ...Nie istnieje coś takiego, jak limit możliwości...

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Liczba produktów na stronie: 2.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji